Λειτουργία Σχολικών Μονάδων Β/θμιας Εκπ/σης Φθιώτιδας λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών

Δήμος Αμφίκλειας – Ελάτειας : 8 Φεβρουαρίου   Όλες οι σχολικές μονάδες θα λειτουργήσουν από τις 10:00 π.μ.

Δήμος Δομοκού :  8 Φεβρουαρίου   Αναστολή λειτουργίας σε : Γ/σιο Δομοκού,   Λύκειο Δομοκού και Γ/σιο Ομβριακής. Το  Γ/σιο-Λ.Τ. Νέου  Μοναστηρίου  θα λειτουργήσει από τις 9:00 π.μ.

Δήμος Καμένων Βούρλων στις  8 Φεβρουαρίου  δεν θα λειτουργήσει καμία Σχολική Μονάδα

Δήμος Λαμιέων : 8 Φεβρουαρίου  Αναστολή  σε Γ/σιο και Λύκειο Υπάτης.

Οι υπόλοιπες σχολικές μονάδες θα λειτουργήσουν από  τις 9:00  π.μ.

Δήμος Λοκρών : 8 Φεβρουαρίου   δεν θα λειτουργήσει καμία Σχολική Μονάδα

Δήμος Μακρακώμης : 8 Φεβρουαρίου ‘Έναρξη  λειτουργίας σε όλες τις Σχολικές Μονάδες  9:00 π.μ.

Δήμος Στυλίδας: 8 & 9 Φεβρουαρίου  Αναστολή λειτουργίας  σε Γ/σιο Πελασγίας, Λύκειο Πελασγίας και Γ/σιο Ραχών. Οι υπόλοιπες σχολικές μονάδες θα λειτουργήσουν από  τις 9:00 π.μ.

Κοινή Χρήση