Πραγματοποίηση Αγιασμού στο 3ο Γενικό Λύκειο Λαμίας για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς 2023-2024

Με την ευλογία και τη βοήθεια του Θεού πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά στο 3ο Γενικό Λύκειο Λαμίας. Στον Αγιασμό παρέστησαν ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Κωνσταντίνος Σπαλιώρας και ο Διοικητής του Γενικού Νοσοκομείου Λαμίας κ. Κολοκυθάς Ανδρέας, οι οποίοι ευχήθηκαν το ταξίδι στη γνώση να διεξαχθεί και φέτος με μοναδικό σκοπό τη μόρφωση και την προσφορά των γνώσεων που θα καταστήσουν τους μαθητές άξιους πολίτες στην κοινωνία.

Υγεία πρόοδο και επιτυχίες σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες, υγεία  και δύναμη στους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών.

Καλή σχολική χρονιά!

Σπαλιώρα Αφροδίτη